Salon

Odwaga potrafi mieć tupet, lecz jej brak prowadzi
do zbiorowego kłamstwa.

Tupet / z francuskiego toupet/ – czelność, zbytnia pewność siebie, zuchwałość, półperuka noszona przez mężczyzn da zakrycia łysiny nad czołem.

Zainspirowani, stworzyliśmy kilka lat temu na Owsianej miejsce prawdziwe – Tupet. Posklejaliśmy je ze starych mebli, pożółkłych fotografii, zatopiliśmy w muzyce i blasku świec, dodaliśmy swój profesjonalizm, osobowość i pasję do sztuki. Staliśmy się jego częścią,… a ono i nasi goście stali się częścią nas. Każdego dnia pobudzamy zmysły częstując świeżą kawą i aromatyczną herbatą,

tworząc i inspirując się pięknemotaczającego nas świata doradzamy i spełniamy marzenia… tych którzy patrzą w przyszłość interpretując przeszłość, żyją tu i teraz chwytając każdy dzień. Chcąc być prawdziwymi dla naszych klientów mieliśmy tupet stworzyć miejsce „kosmiczne” dla ciała, gdzie w pełnym relaksie doświadczyć można zbawiennych właściwości alg morskich czy czekolady. Wychodząc poza drzwi Salonu bierzemy udział w tworzeniu sesji zdjęciowych, pokazów mody, eventów oraz imprez charytatywnych. Tupet to miejsce gdzie spełniają się marzenia… ponieważ „wszystko jest możliwe, jeśli nie brak Ci Tupetu”