Załoga

 

Mateusz Przewoźniak


Stylista, który opiera się na człowieku jak stua na piedestale. Tworzy inspirując się pięknem ukrytym w osobach, które do niego przychodzą – ujawnia osobowość, wydobywa charakter i piękno, przywraca spokój. Czerpie z otaczającego świata energię, którą przekłada na artystyczne wizje i miliony pomysłów rodzące się w jego głowie w każdej minucie.
Stworzył Salon, który jest miejscem niezwykłym – synergią osobowości i pasji doskonale dobranego zespołu stylistów, którym kieruje.
Tupet to jego dom, w który wkłada duszę i serce, by wszyscy czuli się tu jak u siebie.

 

Tomasz ‚AXEL’ Piątek


Jest fryzjerem. Takim, do którego jeździ się nawet 200 kilometrów, a na wizytę czeka się jak na katharsis. Tomek pracuje szybko. Kto go nie zna, mógłby pomyśleć – nerwowo. Krótkie, szybkie ruchy, jakby od niechcenia. Nie sposób uchwycić, co przedstawia tatuaż na jego przedramieniu. Niepokorny. Zmienny. Perfekcjonista. W jego fotelu – jak na kozetce. Siadam i nie mówię nic. Nie muszę. A efekt i tak jest zawsze fantastyczny. Pod włos. Bo jak mawia Tomek za Miłoszem – „Z prądem płyną tylko śmieci”
(Autor: bloggerka brujeria)

 

Tomasz ‚SACHA’ Januła


Mówią, że jest podobny do nikogo, co czyni go za pewne kimś wyjątkowym. Służbowo- nie rozstaje się z czarnym grzebieniem pieszczotliwie nazywanym przez siebie „penetratorem”. Prywatnie – dumny właściciel szalika znanego klubu piłkarskiego.