Zmiany

Zmiany
Komentowanie nie jest możliwe

„Nic w życiu nie jest tak pewne jak zmiany”
Czasem kobiecie wystarczy inna fryzura czy też ubiór by odnaleźć swoją kobiecość i wewnętrzne ja. Zmiana wyglądu może być zarówno efektem końcowym przemian, które miały miejsce wcześniej jak i impulsem do kolejnych. Potrzeba zmiany wyglądu rodzi się często poprzedzona jakimiś wydarzeniami w życiu np. urodzeniem dziecka, rozpoczęciem nowego etapu w życiu osobistym czy też zawodowym. Z drugiej strony chęć przemiany można również wywołać zmianą fryzury, ponieważ zmiana wyglądu może być impulsem do kolejnych zmian.
Atrakcyjny wygląd a przede wszystkim świadomość swoich atutów i spojrzenie na siebie z innej perspektywy dodaje nam pewności siebie, a to pociągnąć za sobą może poprawę w relacjach z innymi ludźmi, odnalezienie miłości życia czy znalezienia lepiej płatnej pracy. Wynika to z zasady, że jako ludzie dążymy do tego by nasz wizerunek, zachowanie i osoba były spójne.
Decyzja o metamorfozie skoro, ta może pociągać za sobą takie skutki, powinna być przemyślana. Musimy chcieć zmiany, być jej pewni, by później czerpać z niej radość i przyjemność. Kiedy doznamy już tej przyjemności to uwaga! bo uzależnia!, więc….” przed użyciem przeczytaj ulotkę bądź skonsultuj się ze stylistą”
Drogie Panie i Panowie, życzymy Wam odwagi i otwartości na zmiany, ponieważ nic w życiu nie jest tak pewne jak właśnie one!!!

W ostatnią niedzielę przeprowadziliśmy dość zaskakującą metamorfozę…
Karolina została wyłoniona w naszym Castingu na Metamorfozę. Kwestią decydującą o jej wyborze była zgoda na znaczną zmianę fryzury tzw. drastyczne cięcia. Otwartość Karoliny na zmiany pozwoliła stworzyć fryzurę nietuzinkową, odważną a zarazem pasującą do jej osobowości. Prace nad jej nowym wyglądem trwały w sumie prawie 7h a potem jeszcze 2h sesji fotograficznej. Każdy szczegół musiał być idealnie dopracowany.

Poniżej krótka relacja fotograficzna, ale na to jaki powstał efekt końcowy, dzięki szalonym nożyczkom Matusza i cudownym pędzelkom Oli- naszej makijażystki – musicie uzbroić się w cierpliwość jeszcze parę dni:))

Casting na metamorfozę jest ciągle otwarty. Zapraszamy do przesyłania zdjęć osoby otwarte i chętne na przeżycie przygody jaką jest metamorfoza i sesja fotograficzna.

Komentowanie zamknięte