Zimowo…

Zimowo…
Komentowanie nie jest możliwe

Przyszła. Przykryła kraj jak długi i szeroki białym puchem i dmuchnęła siarczystym mrozem.
Na ulicach Poznania rozświetliły się świąteczne iluminacje. Skrzypi przyjemnie dla uszu śnieg pod ciężarem stawianych kroków. Dziadek mróz podszczypuje bezlitośnie policzki i nosy. Ludzie pędzą w pośpiechu obładowani świątecznymi paczkami.
Sąsiad nerwowo próbuje odpalić samochód. W domach zaczynają się powoli świąteczne porządki.

W mediach pojawiają się doniesienia o zbliżającym się końcu świata. Naukowcy z różnych dziedzin analizują przepowiednie Majów i Nostradamusa.
Gdzieś z tyłu głowy pojawiają się powoli myśli, że trzeba przy świątecznym stole wyglądać niecodziennie i pięknie, a w Nowy Rok wejść z tupetem na dobrej zabawie sylwestrowej. Filozofowie tego świata mawiają, że stałość służy związkom – nie włosom. Zmiana fryzury, nie tylko jest receptą na dobry humor i nastrój, który jest znakomitym dopełnieniem zbliżającego się Bożego Narodzenia, ale często jest impulsem do zmian w życiu, a te mogą przyczynić się do dotrzymania noworocznych postanowień. Tak tłumaczymy sobie wypełniony po brzegi nasz grafik (dobra wiadomość, dla spóźnialskich, że lista oczekujących funkcjonuje)

Gdy dookoła gwar i śnieg sypie jak szalony (w niebie odbywa się chyba niezła bitwa na poduszki) w Tupecie czas…. zwalnia. Wejście rozświetlają ogromne lampiony, by łatwiej tu trafić, gdy zapada ciemność w czasie białej zawieruchy. W środku czeka aromatyczna kawa przyprószona pachnącą czekoladą oraz herbata korzenna z hibiskusem, kawałkami jabłka, skórką pomarańczowa, rodzynkami, goździkami, kawałkami cynamonu, kwiatami róży dopełniona aromatem grzanego wina.
Podniebienia łechce smak wyjątkowego, domowego ciasta cynamonowo-jabłkowego, tudzież pysznego sernika. Wszystko byście mogli na chwilę zapomnieć o tym, co za oknem, pracy i w domu i skoncentrować się na doznawaniu przyjemności.
Nie dbając o koniec świata, (mamy nadzieję, że jednak nie nastąpi) przygotowaliśmy dla Was kalendarzyki na 2013 i jak co roku muzyczną niespodziankę w postaci płyty ze zniewalającą z nóg muzyką.
Jeżeli nie macie pomysłów prezenty dla najbliższych, bądź nie wiecie czy będą trafione, możecie nabyć u nas elegancko wydane Karty Podarunkowe na dowolną kwotę, obejmujące wszystkie usługi u nas w Salonie. Ale to nie wszystko…!!! posmakowało Wam nasze ciasto? Nie macie czasu na świąteczne wypieki?
Możecie je u nas zamówić. Będzie nam miło, gdy zabierzecie odrobinę Tupetu ze sobą do domu:))

Komentowanie zamknięte